Камʼянець-Подільська Єпархія УГКЦ

Камʼянець-Подільська Єпархія

Української Греко-Католицької Церкви

Пастирський візит владики Івана Кулика до громади вірних УГКЦ м. Старокостянтинів

Пастирський візит владики Івана Кулика до громади вірних УГКЦ м. Старокостянтинів

У Неділю 18 червня 2023 року Божого, Преосвященний владика Іван, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії,  очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Рівноапостольної княгині Ольги у м. Старокостянтинів. Співслужили з Архиєреєм адміністратор храму о. Юрій Ланик та інші священнослужителі.

У часі Божественної Літургії Кир Іван звернувся до вірян зі словами проповіді: «Слово Боже, у сьогоднішню Неділю, говорить нам про покликання до служіння перших апостолів. Вслухаючись у Євангеліє чуємо про поклик двох братів – Петра та Андрія. Вони були рибалками. І під час їхньої праці Бог зустрічає цих людей. Кличе й інших двох рибалок, які також лагодили сіті, також працювали. Ці прості люди залишають все та йдуть за покликом Христа. Справді, дорогі брати і сестри, Бог – це той, який кличе, який перший приходить на зустріч людині, який бажає бути поруч. Перебувати поруч не тільки у храмі, а й там де людина працює.

Покликання – це голос Бога спрямований до нас, щоб бути поруч. Бог не залишає людину, навіть коли людина залишає Бога. Кожний з нас є покликаний бути знаком Божої присутності у сьогоднішньому світі. Бути немовби тими апостолами, для свідчення Його присутності усюди де перебуваємо. Кожний з нас має певну професію, фах і це також є покликання. Бо Господь є той, який дарує нам таланти, дари для слави Божої. Апостол Павло говорить, що «все що робите – робіть на славу Божу».

Після Літургії владика Іван подякував адміністратору храму о. Юрію за ревне служіння та вручив декрет на носіння нагрудного хреста з прикрасами.  Відтак відбулось мирування вірних.

Отець Юрій  подякував владиці Івану і всім присутнім за молитву та спільне крокування дорогою Христа, побажавши усім духовних благ, миру і злагоди.