Камʼянець-Подільська Єпархія УГКЦ

Камʼянець-Подільська Єпархія

Української Греко-Католицької Церкви

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ НА ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ НА ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

У Неділю 2 червня на парафії Різдва Пресвятої Богородиці в житті маленьких школярів відбулася одна із найважливіших подій — Перша Свята Сповідь та Урочисте Святе Причастя.

З великим хвилюванням та нетерпінням діти очікували на цей особливий день, щоб прийняти Ісуса. Але найбільше цьому радів Ісус, який знайшов Собі місце у маленькому дитячому серці.

Спершу діти під проводом о. м. Івана Данкевича відновили свої хресні обітниці, а потім у супроводі хресних батьків урочисто зайшли до храму. Божественну Літургію очолив Владика Іван Кулик, який привітав дітей із важливим кроком та дав батьківські настанови на життя. Дитячі оченята уважно дивилися на Владику, серденька тріпотіли від хвилювання. Запалені свічки, у руках дітей, символізували також і їхні серця, що горять любов’ю до Бога та бажанням Його пізнавати. На завершення Божественної Літургії діти отримали Архипастирське Благословення, молитовники та пам’ятки про дану подію та зробили пам’ятне фото.

Було багато щирих слів подяки, привітання, щирих посмішок, теплих обіймів, радості та щасливих сліз в очах. Щиро вдячні Господу Богу за можливість сьогодні бути разом і молитися за наших дітей! Дякуємо Богові на наших захисників та захисниць, наші молитви завжди з ними.