Камʼянець-Подільська Єпархія УГКЦ

Камʼянець-Подільська Єпархія

Української Греко-Католицької Церкви

Владика Іван очолив Архиєреське Богослужіння у с. Вікторівка з нагоди храмового свята Архистратига Михаїла

Владика Іван очолив Архиєреське Богослужіння у с. Вікторівка з нагоди храмового свята Архистратига Михаїла

21 листопада 2022 року Божого Преосвященний владика Іван, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Архистратига Михаїла у с. Вікторівка Кам’янець-Подільського деканату, з нагоди святкувань храмового празника. Співслужили з Архиєреєм адміністратор храму о. Василь Демчишин, о. Тарас Хом’юк з Кам’янець-Подільського та о. Олег Боянович з Оринина.

У своїй промові владика Іван звернувся до вірян зі словами проповіді, де зазначив що «ваша спільнота є під особливим покровом ангелів та Архистратига Михаїла.

Сьогоднішнє свято пригадує нам, що крім цього світу є ще й світ духовний, до якого ми покликані. Наше життя не завершується смертю, але продовжується у вічності. Бог запрошує кожного і кожну. Він сотворив чоловіка і жінку на Свій образ і подобу, щоб могти споглядати Бога і перебувати з Ним. Однак, людина через намову диявола і через свій непослух, немовби зрадила Господа, відійшла від Нього, втративши Рай. Від того часу людина перебуває у постійній боротьбі з дияволом, з нечистим духом. Відчуває зранення, немічність тощо.

Кожний із нас має свого ангела-хоронителя, який дає знати що Бог є завжди з нами, близько нас. Дає нам сили у боротьбі проти злого духа, бажає оздоровлювати духовно. Важливо щоб ми не закривали серце на Божу Благодать. Пам’ятали про Його присутність у молитві, читанні Святого Письма».Після Літургії владика подякував адміністратору храму о. Василю за його служіння. Відтак, відбулося освячення води та Архиєрейське Благословення.

Отець Василь подякував владиці Івану і всім присутнім за молитву, побажавши усім духовних благ, миру і злагоди.