Камʼянець-Подільська Єпархія УГКЦ

Камʼянець-Подільська Єпархія

Української Греко-Католицької Церкви

Пастирський візит владики Івана Кулика до громади вірних УГКЦ м. Волочиськ

Пастирський візит владики Івана Кулика до  громади вірних УГКЦ м. Волочиськ

У Неділю 2 квітня 2023 року Божого, Преосвященний владика Іван, єпископ Кам’янець-Подільської Єпархії,  очолив Утреню та урочисту Архиєрейську Божественну Літургію на парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м. Волочиськ. Співслужили з Архиєреєм адміністратор храму о. Володимир Козак та о. Володимир Гетьман з Маначина.

У часі Божественної Літургії Кир Іван звернувся до вірян зі словами проповіді: « У сьогоднішньому Євангельському читанні чуємо, що Ісус Христос прийшов до нас щоб послужити, не шукаючи слави для себе. Час Великого посту – це час для того, щоб людина змінила думання, ставлення до іншої людини, а особливо до свого Небесного Отця. Кожному Господь Бог дав певну владу, певне завдання для того, щоб послужити іншим. Цим самим побачити у кожному ближньому присутність самого Ісуса Христа. І сьогодні Спаситель вчить нас, що мати владу – це мати погляд любові і милосердя. У цей не легкий час, дивлячись на страждання нашого народу, ми дуже потребуємо усвідомлення відповідальності один за одного, усвідомлення того, щоб стати на захист нашої Держави-Батьківщини. Адже, Христос говорить і показує нам те, щоб бути першим необхідно стати слугою для іншої людини.

Наближаючись до свята Христового Воскресіння важливо примиритися з Господом у Таїнстві Сповіді, важливо примиритися з нашими ближніми. Бо святкувати Пасху означає святкувати перемогу над своїми пристрастями, над своїми немочами, над своїм гріхом. І з примирення починається перемога для нашого народу. Нехай Господь поблагословить кожного з нас, дасть сили і відваги у любові та служінні».

Після Богослуження Владика подякував адміністратору храму о. Володимиру за ревне служіння. Отець Володимир подякував владиці Івану і всім присутнім за молитву, побажавши усім духовних благ, миру і злагоди.